Схему розкрадання коштів з бюджету викрили правоохоронці Реклама
Злочинну схему привласнення бюджетних коштів викрили і задокументували слідчі Слідчого управління ГУНП в Чернівецькій області спільно з працівниками обласного Управління стратегічних розслідувань ДСР НПУ за процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури.
За інформацією слідства, 42-річний чернівчанин, будучи на посаді керівника обласної філії державної експертної установи у сфері будівництва залучив до протиправної діяльності 36-річну підприємицю, що спеціалізується на ремонтно-будівельних роботах та 68-річного інженера з технічного нагляду. Фігуранти уклали щонайменше 18 договорів на проведення ремонтних робіт у закладах дошкільної і середньої освіти Чернівецької громади. З'ясувалося, що вони завищили ціни виконаних робіт, чим завдали збитків місцевому бюджету на суму 1 мільйон 300 тисяч гривень.
Досудове розслідування триває.



