У 2026 році лікарня уклала трирічний договір із НСЗУ про медичну допомогу онкохворим дітям Реклама
Онкогематологічне відділення в Чернівецькій обласній дитячій лікарні працює у штатному режимі й продовжуватиме роботу. У 2026 році між лікарнею та Національною службою здоровʼя України уклали договір на три роки.
Про це повідомили на Facebook-сторінці ОКНП Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня у відповідь на поширювану інформацію про можливе закриття відділення.
"Онкогематологічне відділення Чернівецької обласної дитячої лікарні працює та працюватиме в штатному режимі.В 2026 році між лікарнею та Національною службою здоровʼя України укладений договір на медичне обслуговування дітей з онкологічними та онкогематологічними захворюваннями терміном відразу на 3 роки.
Жодної офіційної інформації щодо закриття чи переформатування роботи відділення адміністрація лікарні не поширювала.
Робота лікарні в межах Програми медичних гарантій постійно комунікується, будь які потенційні зміни напрямків надання медичної допомоги будуть ґрунтовно обговорені завчасно та з усіма зацікавленими сторонами. Медичні працівники відділення продовжують надавати медичну допомогу онкохворим дітям!", - йдеться у дописі.
Жодної офіційної інформації щодо закриття чи переформатування роботи відділення адміністрація лікарні не поширювала.
Робота лікарні в межах Програми медичних гарантій постійно комунікується, будь які потенційні зміни напрямків надання медичної допомоги будуть ґрунтовно обговорені завчасно та з усіма зацікавленими сторонами. Медичні працівники відділення продовжують надавати медичну допомогу онкохворим дітям!", - йдеться у дописі.
У лікарні запевняють, що жодної загрози закриття відділення немає навіть в умовах створення регіональних референтних центрів.
"ОКНП «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня» забезпечує доступність онкологічної та онкогематологічної допомоги для всіх дітей, які її потребують", - додають медики.
Зазначимо, ситуація склалася через наказ Міністерства охорони здоровʼя від 31 січня 2026 року: "Деякі питання діяльності референтних центрів, що надають спеціалізовану медичну допомогу дітям із онкозахворюваннями".
Згідно наказу, медичну допомогу планують централізувати, залишивши її лише у кількох великих містах. Йдеться про Київ, Львів та Дніпро.


