Воїн чотири роки провів у російському полоні Реклама
Сьогодні з полону звільнено 160 українських військових. Усі були в полоні ще з 2022 року. Це військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони воювали в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.
Серед звільнених з російського полону є і буковинець — Віктор Камбур із села Лівинці Дністровського району. Про це повідомив начальник Чернівецької ОВА Руслан Осипенко.
"Чотири роки ворожої неволі — і нарешті вдома.
Вітаю воїна з довгоочікуваним поверненням на рідну українську землю.
Дякую Президентові України Володимиру Зеленському та всій дипломатичній команді за порятунок наших людей", - зазначив очільник ОВА.
Вітаю воїна з довгоочікуваним поверненням на рідну українську землю.
Дякую Президентові України Володимиру Зеленському та всій дипломатичній команді за порятунок наших людей", - зазначив очільник ОВА.


