Рівень сп'яніння в понад 8 разів перевищував допустиму норму Реклама
Сьогодні, близько 5-ї години ранку, патрульні отримали виклик про дорожньо-транспортну пригоду, яка відбулася на вулиці Руській. Водій автомобіля Toyota здійснив наїзд на припаркований транспортний засіб.
Про це повідомляє Патрульна поліція Чернівецької області.
"Під час спілкування з керманичем ми помітили, що у нього присутні характерні ознаки алкогольного сп'яніння. Ми запропонували водію пройти огляд на стан сп’яніння за допомогою приладу Драгер. Чоловік погодився. Результат показав рівень сп'яніння, що в понад 8 разів перевищує допустиму норму — 1,71 проміле", - йдеться у дописі.
На громадянина патрульні склали адміністративні матеріали:
- за ст.124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) КУпАП.
- за ч. 1 ст. 130 ( Керування транспортним засобом в стані спʼяніння ) КУпАП.


