Депутати розглянули ситуацію з вивезенням сміття через Садгору Реклама
У четвер, 25 червня, депутати Чернівецької міської ради провели чергове сесійне засідання. Серед головних питань — майбутнє дитячого онкогематологічного відділення, яке міська влада планує зберегти.
Також під час засідання обговорили роботу двоколісного транспорту у місті. Водночас рішення про розірвання чинного меморандуму з компаніями прокату електросамокатів депутати не підтримали.
Пропонуємо вашій увазі фоторепортаж нашої кореспондентки.
Фото - Уляна Комарницька.
Фото - Уляна Комарницька.




























