Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Відставки Яценюка хочуть 70% українців - опитування

Діяльністю прем'єр-міністра задоволені всього 8% громадян Відставку прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка підтримують майже 70% українців (проти 60% в жовтні). Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою Рейтинг.

Діяльністю глави Кабміну задоволені всього 8% опитаних, тоді як у президента Порошенка цей показник 21%, у спікера Верховної Ради Гройсмана - 14%.

Також зросла підтримка ідеї розпуску парламенту і призначення нових виборів ВРУ (з 47 до 50%), і дострокових виборів президента (з 43 до 48%).

Відставки Яценюка хочуть 70% українців - опитування

11% опитаних хотіли б в 2016 році бачити прем'єр-міністром України Михайла Саакашвілі, 7% - Юлію Тимошенко, 6% - Юрія Бойка, 5% - Арсенія Яценюка, 4% - Анатолія Гриценка, по 3% - Сергія Тігіпка та Олега Ляшка, по 2% - Олега Тягнибока та Наталію Яресько. Решту кандидатів підтримують 1% і менше.

Найбільшою довірою серед чинних політиків зараз користуються Андрій Садовий та Михайло Саакашвілі, яким довіряє кожен третій опитаний. Кожен четвертий довіряє Гриценкові і Порошенкові. Кожен п'ятий - Тимошенко, Ахметову і Ляшкові.
Відставки Яценюка хочуть 70% українців - опитування
 
Серед "молодих і нових" політиків найбільшою довірою користуються Єгор Соболєв (29%), Тетяна Чорновол (22%), Мустафа Найєм (21%), Ганна Гопко (15%) і Дмитро Добродомов (13%).

Опитування проводилося з 14 по 22 січня 2016 року серед 2 тисяч респондентів.Помилка вибірки становить не більш як 2,3%.


скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: ua.korrespondent.net

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж