Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Ляшко розповів, чим завершився візит депутатів до Антикорупційного бюро

Жодних кримінальних розслідувань проти корупційно-офшорних високопосадовців Бюро не веде
Лідер Радикальної партії Олег Ляшко розповів, чим завершився візит депутатів його фракції до Національного Антикорупційного бюро.
Радикали вирішили навідатися до керівництва установи, щоб з'ясувати, як триває розслідування офшорних скандалів за участі Президента Порошенка, а також голови НБУ Гонтарєвої, міністра фінансів Данилюка, заступника секретарі РНБОУ Гладковського, народного депутата Кононенка. 
"Зустрілися із заступником директора НАБУ Гізо Углавою. З'ясували, що жодних кримінальних розслідувань проти корупційно-офшорних високопосадовців Бюро не веде. Отак: влада грабує Україну, а НАБУ не вбачає підстав для реагування", - обурився Ляшко. Він наголосив, що на звернення радикалів з вимогою розслідувати корупцію в діях високопосадовців НАБУ відмовляється надавати відповіді у встановлений законом термін.
"Весь світ розслідує корупцію високопосадовців, а наше НАБУ каже, що у них "немає підстав" для рослідування. Ми не бачимо ніякої боротьби з корупцією", - наголосив Ляшко.
 
Він також додав, що Радикальна партія вимагатиме наступного пленарного тижня звіту в парламенті директора НАБУ Ситника, в тому числі, вимагатиме звіту щодо розслідування корупції у діях найвищих високопосадовців держави.
"Мене дивує і обурює, як і всіх українських громадян, що ми платимо півмільярда за те, щоб НАБУ покривало владу.. Ми прийшли о 9 ранку, а там - нікого, ні керівництва, ні секретарів. Вони по 70 тисяч в місяць отримують, за що? Щоб в обід на роботу ходити?", - обурився лідер Радикальної партії. 
                       скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж