Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Ляшко вимагає імпічменту Порошенка

Нардеп запропонував кроки для "протидії узурпаторським намірам Порошенка"
Президент Петро Порошенко намагається узурпувати владу в Україні. Про це на своїй сторінці у Facebook заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко.
 
"Кроки Президента Порошенка, спрямовані на узурпацію ним влади в Україні: змова з олігархами та регіоналами в Раді, формування коаліції тушок, призначення прем'єром контрольованого Гройсмана і уряду; неконституційне рішення Конституційного суду по Регламенту, яке дозволяє коли завгодно змінювати Конституцію; нерозпуск з метою використання ще януковицького складу Центрвиборчкому і Конституційного суду; відмова підтримати новий закон про вибори народних депутатів, який дозволить подолати корупцію у політичній системі; протягування в Раді змін до Конституції з метою встановлення монопольного впливу на судову систему; спроба призначити свого чергового кума генеральним прокурором, відмова Антикорупційного бюро розслідувати корупційні злочини самого Порошенка і його найближчого оточення - Кононенка, Гонтарєвої, Пасенюка, Данилюка, Демчишина, Ворушиліна, Вовка; порушення кримінальних справ, переслідування, позбавлення мандатів опозиційних народних депутатів; переслідування незалежних ЗМІ - Шустера, 112 канал", пише Ляшко.
 
Він закликав всі демократичні парламентські і позапарламентські сили об'єднатися, щоб "протистояти встановленню Президентом Порошенком диктатури з метою пограбунку українців і власного збагачення".
 
"Пропоновані нами кроки для протидії узурпаторським намірам Порошенка: прийняття парламентом законів про процедуру імпічмента Президента, про тимчасові слідчі комісії, про вибори; розпуск старого складу ЦВК і призначення нового; звільнення 6 суддів КС, які у 2010 році скасували Конституцію України; обрання незалежного від Президента генерального прокурора; створення парламентської ТСК по розслідуванню офшорів Президента і його оточення. Є ще ряд кроків, які поки що рано озвучувати", наголосив нардеп.
 
Також він попередив, що з 10 травня Радикальна партія буде блокувати роботу парламенту, якщо не будуть поставлені на розгляд вказані законопроекти.
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж