Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Фільмом чернівецького режисера у Каннах зацікавилися китайці

Сергій Скобун повернувся із 69-го Каннського фестивалю, де представляв свій фільм «Чотири камені» Чернівецький режисер Сергій Скобун повернувся із 69-го Каннського фестивалю, де представляв свій фільм «Чотири камені».
У програмі «Ластівчине гніздо» на телеканалі «Чернівецький промінь» режисер розповів, як приймали його стрічку у Франції та про атмосферу на фестивалі.

– Спершу стрічка «Чотири камені», яка є фрагментом повнометражного фільму «Легенда Карпат», пройшла український відбір, а потім французька сторона схвалила нашу участь, – розповів Сергій Скобун. – Приймали фільм дуже тепло, активно, зібрався повнісінький зал народу, після показу ми дали чимало інтерв’ю. Здається, що у Каннах його прийняли краще, ніж у Чернівцях.
Після показу довелося поспілкуватися із представниками дистриб’юторських телевізійних програм із Канади , Румунії, Китаю, розповідає режисер. Особливо фільмом зацікавилися китайці.

– Мене це дуже здивувало, і я запитав, для чого китайцям фільм про гуцулів. А вони відповіли, що то для них екзотика – гори, антураж, колорит – усе це незвично і дуже цікаво, – розповів Сергій Скобун.
За словами режисера, його глибоко вразила атмосфера, адже у Каннах панувала цілковита демократія.
–  Там студент якоїсь кіномистецької школи може спілкуватися на рівних із голлівудською зіркою, обговорювати мистецькі питання, фільм, який вони переглянули щойно, – каже пан Скобун.
Що ж до «Легенди Карпат», то вже відзнято та змонтовано частину фільму, зйомки планують продовжити наступного тижня. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж