Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

На Калинівському ринку помітили рецидивістів з наркотиками та зброєю

Працівники служби безпеки ринку змогли ідентифікувати двох чоловіків завдяки камерам відоспостереження
На території Калинівського ринку зловмисники посеред  дня, розкодувавши сигналізацію, пограбували автівку, що була припаркована на стоянці.  З’ясовуючи обставини  злочину, під час перегляду записів з камер відеоспостереження, працівники служби безпеки ринку змогли ідентифікувати двох чоловіків. 

Як розповів начальник відділу оперативного реагування СБ КП МТК «Калинівський ринок» Василь Гайванюк, у результаті роботи з відеозаписами, ці особи були встановленні, оскільки уже скоювали подібні злочини, до того ж декілька разів уже потрапляли у поле зору правоохоронців.  А відтак, завдяки злагодженим діям та пильності працівників відділу відео спостереження та оперативного реагування  служби безпеки ринку, правоохоронці затримали злочинців.
 
– Під час затримання у них виявили травматичну  зброю, валюту різних країн  та наркотичні речовини, –  зазначив Василь Гайванюк.

Ця історія отримала резонанс серед  підприємців на  ринку – затримання жваво обговорювали у торгових рядах.
 
– Ми тут свого часу сперечалися: чи потрібно плати за ті камери, – поділилася враженнями продавець пані Ірина. – Я завжди казала, що колись ті гроші, які ми здаємо, нам окупляться.
 
На Калинівському ринку помітили рецидивістів з наркотиками та зброєю
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Сайт Калинівського ринку

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж