У Чернівцях відбудеться публічна дискусія про національні спільноти
У понеділок, 29 квітня, у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбудеться публічна зустріч-дискусія на тему: «Чернівці як діалогова платформа для національних спільнот Центральної Європи».
Учасники:
Сергій Гакман – кандидат історичних наук, доцент, заступник директора Чернівецького регіонального центру підвищення кваліфікації, віце-президент БФ «Суспільні ресурси та ініціативи».
Анатолій Круглашов – професор, доктор політичних наук, завідувач кафедри політології та державного управління, директор НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
Наталія Нечаєва-Юрійчук – доцентка кафедри політології та державного управління факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, регіональний координатор Національної платформи стійкості та згуртованості.
Під час заходу йтиметься про те, як румунська громада Буковини сприймає зміни в українському законодавстві, про трансформацію підходів та виклики, що постали перед нашим суспільством, якими є ключові приклади дезінформації в румунській спільноті Буковини та в Румунії, а також про те, що ми можемо зробити для побудови конструктивного діалогу та відбудови України.
Захід відбудеться у понеділок, 29 квітня 2024 року, о 12:00 в Блакитній залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (вул. Коцюбинського, 2)
Вхід вільний. Реєстрація на зустріч обов’язкова: https://forms.gle/wB2kHEMXp29qt3G56
Нагадуємо, що це один із серії заходів, що відбуватимуться протягом цього року в Чернівцях, Ужгороді та Одесі. Відеозаписи дискусій доступні на сторінках Інституту Центральноєвропейської Стратегії у Facebook та Youtube, кажуть організатори.
Подія відбувається у рамках проєкту «Посилення міжетнічного діалогу для забезпечення стійкості та верховенства права в Україні, як основи для повоєнної відбудови країни та зміцнення добросусідства у Центральній Європі заради європейської і євроатлантичної інтеграції України», який реалізовує Інститут центральноєвропейської стратегії за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».