Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Жадан прочитає "Тамплієрів" у Костелі Пречистого Серця Ісуса

Фото: www.meridiancz.com
Нова поетична збірка Сергія Жадана вийде друком 23 серпня у видавництві Meridian Czernowitz
9-11 вересня у Чернівцях відбудеться VII Міжнародний поетичний фестиваль Meridian Czernowitz, де зберуться літератори з Німеччини, Швейцарії, Австрії, Ізраїлю, Румунії, Великобританії та України.

«Будемо як завжди дивувати якісною поезією з різних країн, які формували культуру Буковини і, зокрема, Чернівців», – сказала Cultprostir директорка фестивалю Євгенія Лопата.

Український письменник Сергій Жадан презентує свою нову поетичну збірку «Тамплієри», яка вийде друком 23 серпня, в єзуїтському Костелі Пречистого Серця Ісуса. А в оновленому Літературному центрі Пауля Целана відбудеться виставка художника Олександра Ройтбурда, де будуть представлені роботи, що стали ілюстраціями до нової книжки Жадана.

З українських літераторів у Чернівці також завітають Юрій Андрухович, Ігор Померанцев, Артем Полежака, Ірина Цілик та Андрій Любка, який влаштує всеукраїнську презентацію нової прозової книжки «Кімната для печалі».

«Щороку ми підбираємо учасників, зважаючи на їхню спадщину, а також на гендер та вік, – каже Євгенія Лопата. – Тому у нас виступають як визнані, так і молоді автори».

Сьомий Meridian Czernowitz буде присвячений 75-тим роковинам трагедії у Бабиному Яру. Для цієї теми на фестивалі виділять окрему програму, в рамках якої пройде дискусія «Єврейське питання – українська відповідь» та поетичні читання на єврейському кладовищі у приміщенні колишньої синагоги.  

Також події цьогорічного фестивалю проходитимуть у сесійній залі міської ратуші, в Резиденції митрополитів, приміщенні поштамту та на центральній площі Чернівців, де відбудеться концерт єврейської музики.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж