Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

ЧНУ сьогодні святкує 141-річчя

Фото: promin.cv.ua
Заплановані заходи з нагоди свята
4 жовтня Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича відзначає 141–річчя.
 
Одному з найстаріших класичних університетів нашої країни є чим пишатися, адже серед його випускників – видатні особистості, що примножують успіх України на міжнародному рівні. Відзначення чергової річниці з часу заснування – то ще один крок вперед у історії розвитку Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Розпочнеться  свято на одному з наймолодших факультетів університету – фізичної культури та здоров’я людини. О 13.00 на вулиці Небесної Сотні (навпроти Діагностичного центру) відкриють багатофункціональний спортивний майданчик зі штучним покриттям. У програмі заплановано  ігрове шоу з показовими виступами з ігрових видів спорту (баскетболу, гандболу, футболу) й виступом танцювальної збірної факультету.
Відтак о 15.00 в Мармуровій залі університету заплановані урочистості з нагоди відзначення 141-річчя нашого навчального закладу.
Також у рамках святкувань Дня університету 4 жовтня усі екскурсії по території Резиденції митрополитів Буковини і Далмації – безкоштовні.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: www.chnu.cv.ua

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж