Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Роман Ванзуряк складе депутатський мандат у обласній раді

Фото: bukoda.gov.ua
Він покинув «Народний контроль»
Екс-голова Чернівецької ОДА Роман Ванзуряк підтвердив інформацію про те, що буде координувати діяльність нової партії Михайла Саакашвілі «Рух Нових Сил» на Буковині.

Про це політик написав на своїй сторінці у соцмережі. Він також повідомив, що складе депутатський мандат від «Народного контролю» в обласній раді.

«Щодо «Народного контролю», – я впевнений, що цей період в моєму житті був дуже важливим і плідним. Звісно, я хотів би, аби між нами і в подальшому складалися хороші ділові стосунки, але сьогодні я бачу перед собою серйозніші цілі, для яких потрібна консолідація всіх демократичних сил, а не концентрація на якійсь одній з них, яка реально може вплинути, але не може кардинально змінити правила гри.

Я розумію, щоб бути до кінця чесним перед виборцями і колегами з «Народного контролю» – я маю скласти свій депутатський мандат в обласній раді. І я це зроблю.

Окремо хочу звернутися до виборців з Глибоцької громади, які обирали мене і тепер втратять свого представника в облраді. Хочу їх заспокоїти – я продовжу працювати, так само як і працював, але тепер в якості координатора «Руху Нових Сил». При цьому впевнений, мої особисті зв’язки допоможуть залучати додаткові кошти і в стратегічній перспективі Глибоцька громада від цього тільки виграє», – написав Роман Ванзуряк.

Роман Ванзуряк перебував у складі різних політичних сил.
Член ВО «Батьківщина» (2005–2006).
Обирався депутатом Чернівецької обласної ради (2008–2010).
З 2011 року – член політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка». З 20 червня 2011 року і по сьогодні очолює Чернівецьку обласну організацію Політичної партії «УДАР Віталія Кличка».
З 12 грудня 2012 – народний депутат України 7-го скликання від політичної партії «УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка», № 30 в списку.
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж