Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Ситуацію з підвищенням тарифів на «Калинці» вдалося вирішити за сприяння депутатів

Адміністрація та підприємці дійшли згоди щодо плати за торгову площу
Адміністрація та підприємці «Калинівського ринку» дійшли згоди щодо плати за квадратний метр торгової площі. З 1 січня вона зросла на із 1,28 до 1,60 гривні, що обурило підприємців.

Та завдяки втручанню депутатів міської ради ситуацію врегулювали. Під час переговорів у сесійній залі вдалося переконати в. о. генерального директора КП МТК «Калинівський ринок» Ігоря Маслянчука, що тариф варто збільшити лише із урахуванням прогнозованого рівня інфляції.

– За останній тиждень представники підприємців, департаменту економіки, фінансового управління, депутатський корпус, народний депутат Оксана Продан неодноразово зустрічалися, обговорювали це питання і вирішили проблему, – розповів депутат БПП «Солідарність» Василь Максимюк.

Зокрема, було вирішено, що тариф таки зросте, проте лише до 1,5 гривні. Це дозволить підприємству сплатити податки та водночас знизить фінансовий тиск на підприємців.

Рішення про підняття плати за квадратний метр торгової площі ухвалила адміністрація «Калинівського ринку». Ігор Маслянчук не радився при цьому навіть із наглядовою радою підприємства. Однак депутат від «Батьківщини» Любов Сорохан розповіла, підприємці ринку звинувачували у всьому депутатський корпус, і їй довелося переконувати людей, що це не так.
– Звертаюся до керівників усіх комунальних підприємств, узгоджуйте свої рішення з депутатами, адже люди винуватять нас, – заявила Любов Сорохан.
 
Із подібним проханням до Ігоря Маслянчука звернувся також депутат від «Народного контролю» Іван Гончарюк.
– Хочу застерегти вас у майбутньому від одноосібного прийняття таких рішень, адже це збурило підприємців. Але депутатський корпус показав вам, що може зібратися у екстрених випадках і мирно вирішити ситуацію, – сказав депутат.
 
  
 
 
 
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж