Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Тварин на Соборній площі цілодобово тримають на морозі

Чернівчани обурюються через таке жорстоке поводження з вівцями і фазанами 
Чернівчан турбує доля тварин, котрих розмістили у Казковому містечку на Соборній площі. На вулиці сильний мороз, а овечки та фазани – цілий день надворі без прихистку.

«Ось так ці нещасні тваринки днюють і ночують під відкритим небом при -17°С  заради дечиєї втіхи, напевне у них уже все там повідмерзало. Просто шок! Чому про них ніхто не дбає?, – написала Alinka Alina на своїй сторінці у соцмережі. – Я б хотіла, щоб на їхньому місці були ініціатори такої ідеї, і кожну ніч там сиділи при такому морозі. Там не те щоб сховатися, там по суті і лягти немає де,тільки сніг».

У коментарях містяни підтримують дівчину.
«Незважаючи, що вони витримують до -30°С, їм будують теплі кошари, де температуру взимку підтримують на рівні 6-8 градусів тепла... а тут цілодобово на вітрах і снігах, навіть сховатися немає де», – пише Руслан Прокоп’єв.
Чернівчани шкодують овечок та вважають, що із площі їх треба забрати.
«Треба щось робити , щоб забрали бідних тварин з вулиці! На ці муки звірів мають дивитись діти! Чого це їх навчить? Жорстокості, і все».
Дехто, щоправда, вважає, що вівцям ще не біда, а ось фазани – таки у справжній халепі. 
«Вівці легко переносять не тільки прохолоду, а й різкі коливання температури. Для забезпечення комфортних умов утримання їм достатньо сухої глибокої підстилки. А ось пташок дійсно шкода. Зимувати птиця може у приміщеннях, які не обігріваються, але підлогу слід обов’язково утеплити шаром тирси, завтовшки не менш як 10 см. Вигулом фазани користуються і взимку, коли температура не нижче -10 С», – коментує Sofia Sofia.
 
У коментарях містяни також просять міського голову Олексія Каспрука та захисників тварин звернути увагу на цю ситуацію. 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж