Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Нардепи від Буковини зустрілися з Надзвичайним і Повноважним послом Румунії

Депутати МФО «Буковина» звернули увагу на декілька важливих питань україно-румунської співпраці Відбулась зустріч народних депутатів, членів Міжфракційного об'єднання «Буковина» з Надзвичайним і Повноважним послом Румунії в УкраїніКрістіаном-Леоном Цуркану.
 
Під час розмови з паном Послом депутати МФО «Буковина» звернули увагу на декілька важливих питань україно-румунської співпраці. Зокрема, добудови та введення в експлуатацію нових пунктів пропуску через державний кордон в Чернівецькій та Івано-Франківській областях. Наразі існують черги, нові пункти пропуску дадуть можливість зменшити час очікування громадян і пришвидшити перетин кордону.
 
Окрім цього, йшла мова про якнайшвидший старт спільної операційної програми Румунія-Україна, розрахованої до 2020 року. Це хороший інструмент для розширення співпраці двох країн, який сьогодні не використовується. Також депутати МФО «Буковина» ініціювали проведення прес-турів українських журналістів в Румунію і румунських в Україну з метою посилення культурної дипломатії і налагодження більш тісних стосунків.
 
Зустріч також мала символічний характер, 1 лютого, виповнилося 25 років встановлення дипломатичних відносин між Україною та Румунією.
 
Нагадаємо, за участю депутатів МФО «Буковина» був запроваджений малий прикордонний рух з Румунією, не допущена ліквідація українського консульства в Сучаві (Румунія) та реалізовано ряд інших проектів в рамках співпраці України з Румунією. 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж