Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Театр готує для чернівчан прем’єру детективу, приправленого мелодрамою

У березні презентують нову виставу «Слуги і сніг» У Чернівецькому театрі ім. О. Кобилянської відбуваються репетиції вистави «Слуги і сніг», повідомляє газета «День».
 
Постановку за мотивами однойменної п’єси відомої англійської письменниці Айріс Мердок здійснює художній керівник колективу, режисер Людмила Скрипка (художник – Наталія Тарасенко, а музику написав  диригент театру Володимир Шнайдер). Прем’єра відбудеться  25 і 26 березня.
 
– Айріс Мердок  вважають одним із найкращих романістів ХХ століття. Її п’єсу «Слуги і сніг»  ще не ставили на українській сцені. Цей твір привернув мою  увагу своєю актуальністю, – розказала Людмила Скрипка. – Хоча події відбуваються в Англії, але глядачів сюжет зацікавить тим, що там порушуються такі важливі питання, як  мораль і  влада, кохання і зрада... П’єса дуже талановито написана – як детективна історія, є трохи й мелодрами, бо проходить лінія кохання, і добавлена драматична складова, а все разом  тримає у напруженні до самого фіналу. У виставі гратимуть десять акторів, і зараз усі з великим ентузіазмом репетирують.
 
За словами Людмили Скрипки, вистава «Слуги і сніг» приверне увагу публіки до висококласної драматургії і творчості Айріс Мердок – малознаної у нас  британської письменниці та філософа ірландського походження, лауреата Букерівської премії.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж