Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У торгових центрах планують встановити автомати для 3D-друку

Українці створили фабрику 3D-принтинга, що працює за принципом вендингового автомата і друкує різноманітні 3D-моделі
Українці створили фабрику 3D-принтинга Factory in the Box, що працює за принципом вендингового автомата і друкує різноманітні 3D-моделі. Друкувати можна будь які речі з попередньо встановлених заготовок, змінивши їх на власний смак, а також відсканувати потрібну річ і надрукувати її на місці.
 
Збірка і комплектація автоматів проходила в Києві за власними схемами конструкторів. Зараз на фабриці знаходиться три 3D-принтера з вбудованими 3D-сканерами. Автомати планують розміщати в торгових центрах і людних шопінг-молах. Поряд з принтером завжди буде знаходитись оператор, який допоможе створити модель і запустити її в друк. Вартість виробу залежить від часу на його виготовлення. Так, згідно тарифу, одна хвилина друку обійдеться в 2 гривні.
 
– Вартість лиття за одиницю найдрібнішої продукції розміром, наприклад, 1х1х1см, становить від 700 грн, а на виготовлення буде потрібно кілька днів, щоб узгодити всі деталі і запустити лиття, – розповів AIN.UA один із розробників стартапу Владислав Лозинський. – А за допомогою 3D-принтера кубик такого розміру можна зробити за 5-7 хв і відразу забрати, при цьому вартість виробу складе 40 грн. А іменна статуетка займе кілька годин і буде коштувати 300-400 грн.
 


 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж