Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Біля готелю «Буковина» активісти затримали політолога Олега Хавича

Фото: Ігор Константинюк © "Чернівецький промінь"
Політолога арештували за вимогою активістів
Сьогодні, близько 12.00, у Чернівцях, біля готелю «Буковина», виник конфлікт між активістами та політологом Олегом Хавичем. 
Люди виступили проти його діяльності - тривалий час вони сперечалися з чоловіком - звинувачували його у сепаратизмі та співпраці з російськими політиками. Активісти навіть провели обшук Олега Хавича.
 
Нині ж о 14.30 був запланований круглий стіл «Захист прав національних меншин в Україні в контексті євроінтеграції» та презентація громадської організації «Захист прав національних меншин» (Ethnic Minorities Rights Watch). Проте активісти виступили проти політолога і анонсованої організації.

Так, як стверджує активіст Євген Марусик, ця організація офіційно не зареєстрована. А Олег Хавич отримує вказівки від російських політиків та діє за їхнім планом. 
 
- Сам Олег Хавич підбурює людей до сеператизму, у мене є дані, що він отримує вказівки від Путіна, Суркова та підримує їхні дії, - зауважив він. 
 
Під час розмови люди штовхали Олега Хавича та провели обшук його кишень. Відтак на місце події приїхали поліціянти. На вимогу активістів, вони вдягли кайданики Хавичу, склали протокол та забрали його у райвідділ. 
 
Олег Хавич сказав, що йому погано і  вимагав, аби приїхала "швидка".
Біля готелю «Буковина» активісти затримали політолога Олега Хавича
Фото: Лесі Хомко
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

1 коментар

Кирил Кирилович Кирилов 20 березня 2017 15:13
  • Подобається
  • 9
Дикі рагулі, які позорять всю Україну. Краще б ми позбулися цих ідіотів з Заходу, ніж Східних областей.
Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж