Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Затриманого за хабар посадовця міськради можуть відпустити під заставу

Вийти із камери СІЗО він зможе за 80 тисяч гривень Затриманого за хабар посадовця міськради взяли під варту, але за 80 тисяч гривень можуть відпустити. Про це повідомляє видання «Чернівці Таймс».
 
Начальника групи централізованого господарського обслуговування Управління освіти Чернівецької міської ради Сергія Колешню затримали під час отримання хабара у розмірі 230 тисяч гривень.
 
Посадовець міськради вимагав «відкат» 10% за сприяння в отриманні тендеру на здійснення ремонтних робіт на одному з об’єктів, які належать до міського управління освіти.
 
Після затримання він перебував у камері ізолятора тимчасового тримання, а згодом суд обрав для нього міру запобіжного заходу «взяття під варту», але з можливістю вийти із камери СІЗО під заставу у сумі 80 тисяч гривень.
 
Водночас політолог Михайло Шморгун на своїй сторінці у соцмережі висловив своє бачення ситуації, що склалася.
 
«На хабарі взяли одного зі «смотрящих» над потоками в чернівецькій освіті людей. Ця людина – людина не «злочинної влади», не Продана і навіть не Фірташа з Борісовим . Це людина, яку через голову чинного мера, або за його безпосередньою участю інкорпорували в систему освіти Чернівців брати Б. Стався певний збій. Правоохоронна система таких людей зазвичай не торкалась. Ба більше – збираючи компрометуючу інформацію, мала зиск зі свого мовчання. Але так сталося,щось пішло не так і людину братів Б. взяли.
 
Якщо б процес був публічним і при владі були не бариги, а патріоти, то можна було б потягнути за ниточки і засадити добру половину чернівецьких «фронтовиків», які сіли на потоки в області.
 
Що мав в такій ситуації робити Каспрук? Каспрук явно не бажає іти на дно разом з «бурбаками». Він готовий пожертвувати Мартинюком заради того, щоб об скелю реальності не розбивалась легенда про «хорошого Олексія Павловича» і поганих усіх інших... Без цієї легенди Каспрук на наступних виборах в Чернівцях не потрапить навіть до другого туру.
 
Проте Олексій Павлович все ще надіється відіграти ситуацію. Він відстороняє Мартинюка, щоб виграти час. До 27 березня, коли він запланував позачергову сесію, в нашій барижній системі може статися так, що людина вийде під заставу і поїде собі «на море лікуватись». Ці 8 днів, які Каспрук виграв для своїх старших бариг – це той максимум , який він зміг для них зробити», – ідеться в дописі. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж