Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Конфлікт у Чернівцях можуть розв’язати тільки чернівчани, - Микола Томенко

Більшість парламентарів уявлення не мають про проблеми Чернівців
Депутати Верховної Ради не зможуть розв’язати конфлікт, який склався між міським головою та депутатами міськради. Про це у програмі «Чернівці сьогодні» на телеканалі «Чернівецький промінь» заявив лідер громадського руху «Рідна країна» Микола Томенко.

На думку політика, розв’язати конфлікт можуть виключно самі чернівчани, висловивши свою думку чи через опитування громадської думки, чи в інший спосіб, який дозволить визначити позицію більшості мешканців. Тільки після цього, знаючи думку більшості чернівчан, можна звертатися до Парламенту про призначення дострокових виборів.

«Якщо є конфлікт, то в цьому конфлікті є дві сторони. Як конфлікт можна розв’язати? Або помирити дві сторони, або їх переобрати. Якщо ідея дострокових виборів сприймається як правильна, то на вибори мають піти і депутати і міський голова. Бо одну сторону конфлікту ми залишимо, а іншу – поміняємо, а якщо знову мер буде сваритися, і так вічно будемо переобирати міську раду?», - вважає Томенко.

Він додав, що достатньої кількості голосів для призначення виборів у Чернівцях серед парламентарів не буде. «Як можуть вирішити конфлікт в Чернівцях депутати Парламенту, більшість з яких нічого про це місто не знають. Цей конфлікт можуть розв’язати тільки самі мешканці Чернівців. Я переконаний, що голосів за питання не буде».

Крім того, Томенко вважає, що представники «Народного фронту» після відмови брати участь у минулих місцевих виборах, не мають права вказувати іншим політсилам що і як робити.

«Народний фронт», який пропустив минулі місцеві вибори, бо побоялися того результату, який могли отримати, не мали б зараз розповідати, як треба керувати. Пропустили вибори, то сидіть тихо, тренуйтеся на кішках. Не брали участь у виборах, як ви можете вчити всіх решту. Знаю, що у вас люди теж мріють закрити проект «Однокласники», бо чернівецьких «однокласників» надто багато у владі», - наголосив Томенко.
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж