Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Більшість конфліктів у міській раді – наслідки правління Федорука, - депутат

Фото: Ігоря Константинюка © "Чернівецький промінь"
Міський голова хоче абсолютно слухняних депутатів
Причини конфлікту між депутатами міської ради та мером міста Олексієм Каспруком варто шукати в самому Каспрукові та його попередникові Миколі Федоруку. Нинішній міський голова не зміг знайти спільну мову з депутатами двох скликань, - про це у програмі «Діалоги» на телеканалі «Чернівецький промінь» заявив депутат Чернівецької міської ради, керівник фракції «Рідне місто» Василь Продан.

«Для них ефективна та рада, яка буде абсолютно слухняною, як це було при Федоруку. Внаслідок цього, ми маємо ті проблеми, які є сьогодні в місті», - сказав депутат.

Крім того, Продан переконаний, що причини конфлікту криються у минулому – коли містом фактично одноосібно керував Микола Федорук.

«Більшість конфліктних питань, які сьогодні обговорюються в міській раді – це наслідки рішень, що приймалися, коли міським головою був пан Федорук. Ті закладені корупційні схеми, та несправедливість і незаконні рішення, що приймалися у 2005-06-07 роках, мають наслідком такі конфлікти, коли люди не можуть отримати житло, нерухомість… Сьогодні депутати не будуть сліпо робити тільки те, що каже міський голова. Він, за старою звичкою, хоче бути царем», - зазначив Василь Продан.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж