Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Навіщо Бурбаку новий податок для власників авто з іноземною реєстрацією

Все зводиться до захисту бізнесу олігархів
Народний депутат Максим Бурбак має спільний бізнес із автомобільним магнатом та лобістом недопущення на український ринок дешевих авто іноземного виробництва Таріелом Васадзе. Цим фактом пояснюється ініціатива Бурбака щодо впровадження нового податку для власників автомобілів з іноземною реєстрацією.

Відповідні факти оприлюднені на сторінці спільноти «Авто Евро Сила».

Зокрема, виходячи з оприлюднених матеріалів, Максим Бурбак з 2008 року був виконуючим обов’язків директора ТОВ «Буковина Авто Альянс». Кінцевим бенефіціарієм цієї компанії є Таріел Васадзе.

Васадзе входить до сотні найбагатших людей України. Фактично володіє та контролює корпорацію «УкрАвто», котра містить в собі десятки компаній та підприємств, виробляє та імпортує понад 20 автомобільних брендів. В її склад входить також понад 400 автосервісних підприємств. Серед найбільший активів — український ЗАЗ та польський FSO.

Нагадаємо, Максим Бурбак є співавтором законопроекту про запровадження  плати для власників авто з іноземними номерами. Згідно цього проекту, всі хто користуються автомобілями з іноземною реєстрацією на території України, навіть якщо це мешканці інших країн, мають сплачувати по два євро на день за машину. Така ініціатива нардепа вже викликала хвилю невдоволення серед українських автовласників. 
 
Навіщо Бурбаку новий податок для власників авто з іноземною реєстрацією
Навіщо Бурбаку новий податок для власників авто з іноземною реєстрацією
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж