Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Батьки ДНЗ №45 просять не звільняти виховательку, яка вдарила дитину

Одинадцятеро осіб підписали відповідне звернення Батьки одинадцяти дітей підписали звернення на ім’я начальника міського управління освіти із проханням не звільняти педагога ДНЗ №45, яка вдарила хлопчика по обличчю. Про це під час засідання виконкому заявив батько дівчинки, котра відвідує групу цієї виховательки.
 
– Лариса Михайлівна – дуже досвідчений педагог, у неї 26 років стажу бездоганного. У нас діти її так люблять. Дитина пішла у туалет, і 40 хвилин її не було. Вона почала переживати, а коли прибігла в групу, то вже не знала, цілувати його чи бити. А няня у цей момент почала знімати. Можливо, вона навіть навмисне утримувала дитину в групі, уже підготувала телефон для зйомки, – заявив чоловік.
 
– Тобто ви хочете сказати, що одинадцятеро батьків із шістнадцяти, що відвідують групу, підписалися на підтримку вихователя, який б’є дітей? – перепитала член виконкому Антоніна Бабюк, на що чоловік відповів ствердно.
 
«Просимо повернути вихователя у свою групу, бо її вже й так достатньо покарано, вихователь визнає свою вину. Довіряємо їй своїх дітей та віримо, що у подальшому такого не трапиться», – ідеться у зверненні.
 
Водночас мер Олексій Каспрук заявив, що рішення вже ухвалено і виховательку буде звільнено.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж