Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На жорстоке ставлення до дітей у садочку №45 батьки жалілися й раніше

Завідуюча обіцяла покращити умови
Батьки дітей, які відвідують садочок №45 у Чернівцях раніше повідомляли управління освіти міськради про неналежну поведінку завідуючої. Для вивчення ситуації у дошкільному навчальному закладі навіть утворили комісію.

Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомила членкиня виконавчого комітету Чернівецької міської ради Наталія Фрунзе.

«До мене, як до члена виконавчого комітету, вже зверталися батьки цього дитячого садочку із скаргою на завідуючу дошкільного навчального закладу №45, була створена комісія, і я разом з начальником управління освіти - Мартинюком С.В і його заступником виїжджали в садок, зустрічалися з батьками, конфлікт намагалися залагодити, завідуюча нам пообіцяла покращити умови для діток, зробити висновки зі скарг батьків. Тепер я бачу, як покращуються умови...», - написала Фрунзе.

Вона також повідомила, що питання ставлення до дітей у ДНЗ №45 розглядатиметься на найближчому засіданні виконкому.

Крім того, Наталія Фрунзе зазначила, що «мені знову зателефонували батьки і повідомили, що помічницю вихователя, яка знімала відео, звільнили з роботи, а вихователя, яка так жорстоко побила дитину залишили».

Нагадаємо, як повідомляв promin.cv.ua, у садочку №45 вихователька вдарила вихованця.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж