Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Новий корпус онкодиспансеру можуть відкрити вже до кінця червня

З обласного бюджету закладу виділили майже 1,5 мільйона гривень на оснащення
Чернівецький обласний клінічний онкологічний диспансер отримає з обласного бюджету 1,5 мільйона гривень на оснащення патолого-анатомічного відділення, що розміститься у повністю оновлених та реконструйованих приміщеннях онкодиспансеру, де працює відділення реанімації на 7 ліжок та відділення хіміотерапії на 36, повідомляєmedcv.gov.ua.

Як зазначає в. о. головного лікаря Чернівецького обласного клінічного онкологічного диспансеру Ілля Тащук, обидва відділення повністю виконують своє навантаження, а їх оснащення ще триває. Так, для відділення хіміотерапії закуплено і встановлено ламінарну шафу, де розводять ліки, тим самим убезпечуючи персонал і хворих від шкідливих випарувань. Триває тендерна процедура щодо придбання п’яти кардіомоніторів для реанімації, яка затяглася через юридичні суперечки між претендентами.

Виробники вже почали завозити меблі, а наступного тижня має надійти частина закупленого інструментального устаткування. Зокрема, це кріостат – апарат, який швидко заморожує зразок пухлини для проведення експрес-біопсії.

За попередньою інформацією, новий патолого-анатомічний корпус буде повністю заселено вже до кінця червня. 
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж