Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Слова Бурбака про незаконність передачі газогону «Чернівцігазу» – популізм, – Горда

Голова правління компанії запевняє, що така передача визначена державою  Законною та цілком легальною назвав передачу другої нитки газогону компанії «Чернівцігаз» у грудні 2011 року голова правління компаніїВіктор Горда. Про це він заявив у програмі «Без емоцій» на телеканалі «Чернівецький промінь».
 
Як відомо, народний депутат Максим Бурбак закликав Генерального прокурора України Юрія Луценка розслідувати законність дій колишнього секретаря Чернівецької міськради Віталія Михайлішина при передачі міськрадою на безкоштовній основі частини другої нитки газогону компанії «Чернівцігаз».
Слова нардепа про те, що рішення було прийнято з численними порушеннями чинного законодавства, Віктор Горда назвав «чистим популізмом» та «маніпулюванням думкою населення».

 

– Він каже те, що хочуть почути люди. Насправді, той механізм, про який іде мова, визначений державою, і це єдиний метод, в який можна використовувати газогони. І якщо говорити про передачу самої гілки, насправді дивує позиція Максима Юрійовича, тому що газогони продовжують передавати у такий самий спосіб міською радою майже на кожній сесії, тому що це єдиний законний метод на даний момент користування мережами як населенням, так і для нас, для того, щоб ми могли забезпечити подачу газу і обслуговувати ці мережі, – наголосив Віктор Горда.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж