Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Чернівцях старшу медсестру госпіталю засудили через 300 доларів хабара

Жінці належить сплатити 12750 гривень штрафу 
У Чернівцях старшу медсестру Чернівецького обласного госпіталю ветеранів війни засудили до сплати штрафу через 300 доларів хабара. Про це йдеться у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

У документі сказано, що жінка вимагала вказану суму від особи, яка хотіла влаштуватися на роботу санітаркою. Обвинувачена заявила, що за 300 доларів домовиться із головним лікарем установи, він гарантує працевлаштування. Однак керівник установи про оборудку старшої медсестри нічого не знав та просто підписав папери на прийняття на роботу.

«Обвинувачена свою вину в інкримінованому злочині визнала повністю та суду пояснила, що дійсно при вказаних в обвинуваченні обставинах, одержала неправомірну вигоду за позитивне вирішення питання з приводу працевлаштування до ОКУ «Чернівецький обласний госпіталь ветеранів війни». У вчиненому щиро кається», – ідеться у вироку.

Суд постановив, що обвинуваченій належить сплатити штраф у розмірі 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 12750 гривень у дохід держави.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж