Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Депутати міськради висловилися щодо позбавлення Саакашвілі громадянства

Народні обранці сподіваються, що президент скасує своє рішення  Депутати міської ради висловили свою думку щодо позбавлення українського громадянства Михайла Саакашвілі. Зокрема, Ярослав Петришин із «Народного контролю» зазначив, що це був підлий, незаконний і аморальний учинок.
 
– Це було зроблено із прямої вказівки президента Петра Порошенка, який бачить у Саакашвілі, Добродомові, Тимошенко, Садовому, націоналістах-свободівцях своїх опонентів, котрих треба нейтралізувати будь-якою ціною.
 
Він також зазначив, що депутати міської ради не мають впливу на президента України. Однак сподівається що Петро Порошенко почує його публічну заяву разом з тисячею інших заяв українських політиків та пересічних громадян та змінить своє рішення. Та зауважив, якщо до наступної сесії Чернівецької міської ради цього не трапиться, то слід буде направити офіційне звернення від імені усієї громади міста.
 
Підтримав колегу і депутат Іван Гончарюк
– Ми повертаємо країну назад, ми котимося до тоталітарного минулого. Закликаю всі демократичні сили створювати об’єднання, штаби із координації протидії тому режиму, який зараз панує у країні. Прошу вас звернути на це увагу, адже питання Саакашвілі – це не питання якогось окремого громадянина України, це питання кожного з нас. Будь-яку людину, яка має власну думку, відмінну від правлячої еліти завтра будуть так само «пресувати» під різними соусами і подавати це так, як вигідно на різних телеканалах.
 
Позбавлення Саакашвілі громадянства – ганебне явище, яке відтягує нашу країну від нормального розвитку, вважає депутат від «Самопомочі» Богдан Ковалюк. Кулуарну боротьбу з опонентами, на його думку, варто залишити у минулому.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж