Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Депутати подолали вето Каспрука щодо змін у регламенті міської ради

Народні обранці підтвердили своє рішення  Депутати подолали вето Олексія Каспрука щодо питання зміни та доповнення до Регламенту Чернівецької міської ради.
Народні обранці, зокрема, ухвалили, що проекти рішень за зверненнями громадян, юридичних осіб та організацій щодо земельних питань, формуються та оприлюднюються на офіційному веб-порталі Ради виконавчими органами міської ради впродовж п’яти робочих днів від дати надходження заяв.
 
Міський голова ж дію рішення призупинив, заявивши, що воно призведе до дезорганізації в роботі виконавчих органів ради, погіршення якості підготовки проектів рішень, прийняття міською радою необґрунтованих, незаконних рішень та порушення прав громадян.
 
Народні обранці ж наполягли на своєму.
– Під час прийняття цього рішення депутати вказували, що варто подовжити термін із п’яти до десяти днів, однак саме ви, Олексію Павловичу, не підтримали цю пропозицію. Тож сьогодні доводиться долати вето. Прошу колег підтвердити наше рішення і таким чином захистити права чернівчан, – заявив депутат Володимир Бешлей.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж