Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

29 юних буковинців вирушили на відпочинок до Молдови

Діти - переможці конкурсів, спортивних змагань, досягли успіхів в образотворчому мистецтві, музиці або є відмінниками навчання

12 серпня 29 дітей – жителів Глибоцького, Герцаївського, Новоселицького районів та міста Чернівців вирушили на відпочинок до Республіки Молдова.
 
Молдовські колеги звернулися до профільних міністерств України з ініціативою про відпочинок та оздоровлення дітей на території їх країни. У зв'язку з тим, що в Чернівецькій області компактно проживає румуномовне населення, буковинцям запропонували відправити дітей на відпочинок до Молдови.

З міста Чернівці виїжджають 17 дітей від 10 до 17 років, решта – з Новоселицького району. Всі витрати на проживання, харчування та розваги взяла на себе приймаюча сторона. Як повідомив заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Богатирець, з української сторони необхідно було забезпечити транспортні витрати.

Діти будуть перебувати з 12 по 22 серпня у літньому таборі «Prietenia» («Дружба»), що розташований у селі Кошница Дубоссарського району Республіки Молдова.
 
На відпочинок до сусідньої країни вирушили учні навчальних закладів з викладанням молдавською та румунською мовами, які є переможцями різноманітних конкурсів, спортивних змагань, досягли успіхів в образотворчому мистецтві, музиці або є відмінниками навчання. 

29 юних буковинців вирушили на відпочинок до Молдови

 

29 юних буковинців вирушили на відпочинок до Молдови

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж