Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Представники малої ракетки виборювали Відкритий Кубок Чернівців

Перемагали представники ДЮСШ-1 та Коровії

У спортивному залі ДЮСШ-1 провели Відкритий Кубок Чернівців з настільного тенісу. Як повідомила головний суддя змагань Оксана Шкурей, у Кубку взяли участь 133 представника малої ракетки (87 юнаків, 46 дівчат). На перемогу та призові місця претендували представники ДЮСШ – 1 (Чернівці), КБУ ДЮСШ (Чернівці), Коровійську ЗОШ (Глибоцький район), а також інші чернівецькі спортсмени.


Більшість нагород в активі представників ДЮСШ-1 (Чернівці). Є також переможці серед представників Коровійської ЗОШ Глибоцького району.

Переможці та призери змагань:

Вікова група 2008 р.н.

Юнаки (13 учасників)

1. Давід Мартін (Коровійська ДЮСШ Глибоцького району)

2. Богдан Морамора (ДЮСШ-1, Чернівці)

3. Ростислав Унгурян (ДЮСШ-1, Чернівці)

Дівчата (6 учасниць)

1. Ангеліна Булизюк (Коровійська ДЮСШ Глибоцького району)

2. Марія Поліщук (ДЮСШ-1, Чернівці)

3. Світлана Кожолянко (ДЮСШ-1, Чернівці)

Вікова група 2006-2007 р.н.

Юнаки (12 учасників)

1. Станіслав Присакар (ДЮСШ-1, Чернівці)

2. Давід Мартін (Коровійська ДЮСШ Глибоцького району)

3. Максим Данчинський (ДЮСШ-1, Чернівці)

Дівчата (8 учасниць)

1. Юстина Павленко (ДЮСШ-1, Чернівці)

2. Марина Ткачук (ДЮСШ-1, Чернівці)

3. Валерія Попова (ДЮСШ-1, Чернівці)

Вікова група 2003-2005 р.н.

Юнаки (27 учасників)

1. Максим Мельничук (КБУ ДЮСШ, Чернівці)

2. Вірозуб Олександр

3.Руслан Гайсенюк (ДЮСШ-1, Чернівці)

Дівчата (18 учасниць)

1.Тереза Крушельницька (КБУ ДЮСШ, Чернівці)

2. Валерія Лещук

3. Яна Савка

Вікова група 2000-2002 р.н.

Юнаки (19 учасників)

1. Максим Михайлович (ДЮСШ-1, Чернівці)

2. Максим Мельничук (КБУ ДЮСШ, Чернівці)

3. Себастіан Мігалі (ДЮСШ-1, Чернівці)

Дівчата (7 учасниць)

1. Ольга Курпа (ДЮСШ-1, Чернівці)

2. Надія Ковтун (ДЮСШ-1, Чернівці)

3. Тереза Крушельницька (КБУ ДЮСШ, Чернівці)

Вікова група 1999 р.н. і старші

Юнаки (16 учасників)

1. Ростислав Довгань (Чернівці)

2. Іван Сафроній (ДЮСШ-1, Чернівці)

3. Руслан Гайсенюк (ДЮСШ-1, Чернівці)

Дівчата (7 учасниць)

1. Анна Фукс (Чернівці)

2. Тереза Крушельницька (КБУ ДЮСШ, Чернівці)

3. Надія Ковтун (ДЮСШ-1, Чернівці)

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж