Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Нацполіція розбила 175 автомобілів Toyota Prius і 5 Mitsubishi Outlander

Наразі на балансі Національної поліції України є 635 автомобілів Співробітники Національної поліції України станом на 9 жовтня цього року пошкодили 180 службових автомобілів, а саме не використовуються у службових цілях 175 пошкоджених автомобілів Toyota Prius і 5 пошкоджених автомобілів Mitsubishi Outlander PHEV.
Про це йдеться у відповіді Нацполіції на запитУкраїнських Новин.

Наразі на балансі Національної поліції України є 635 автомобілів з гібридною силовою установкою Mitsubishi Outlander PHEV, придбані в 2017 році у рамках реалізації проекту екологічних (зелених) інвестицій «Технічне переоснащення (заміна рухомого складу існуючих патрульних автомобілів у Національній поліції України автомобілями з гібридною силовою установкою)». Вартість їх закупівлі становить 833 843 474,55 гривень.

Крім того, у Національній поліції України знаходяться 1 360 автомобілів Toyota Prius, які в 2013-2015 роках Міністерство внутрішніх справ України безоплатно отримало від Міністерства екології та природних ресурсів України в рамках аналогічного проекту екологічних (зелених) інвестицій.

Нацполіція розбила 175 автомобілів Toyota Prius і 5 Mitsubishi Outlander

 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж