Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Через африканську чуму в Іспасі спалять понад 160 свиней

Наразі проводять омертвіння свиней
За інформацією Головного управління Держпродспоживслужби у Чернівецькій області, у свиногосподарстві фізичної особи підприємця села Іспас  Вижницького району Чернівецької області виявлено ДНК вірус африканської чуми свиней.
 
В осередку захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення поширення збудника АЧС, встановлено ветеринарно-поліцейський пост, облаштовано  дезба’єр, виставлено знаки "карантин” та забезпечено цілодобове чергування на постах ветеринарними спеціалістами та працівниками Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області.
Як повідомляють в Головному управлінні Держпродспоживслужби у Чернівецькій області, станом на 31.10.2017 проводиться омертвіння свиней.
 
Всі свині на свинофермі приватного підприємця, де виникла захворюваність на АЧС, в кількості 161 голова, будуть спалені.
Проведено дезінфекцію приміщення, де утримувались свині, та решту необхідних заходів.
 
В селі Іспасі три робочі групи з числа ветеринарних спеціалістів, представників Головного управління Національної поліції у Чернівецькій області обходять двори та беруть на облік наявне свинопоголів’я, яке в подальшому буде відправлене на забій та переробку.
Відповідна ситуація перебуває на постійному контролі.

 скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: www.bukoda.gov.ua

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж