Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Буковинським свиням загрожує африканська чума


На Хмельниччині уже виявили спалах африканської чуми свиней

В одному із сіл Дунаївецького району Хмельницької області виявили спалах африканської чуми свиней (АЧС). Спочатку у фермера захворіли свині, а через деякий час - почали помирати. У жителів цього села повинні вилучити тварин, умертвити та спалити їх, а на виїздах із села облаштовано 2 пости з дизбар’єрами, які дезінфікують авто, що виїжджають. Про це повідомив в. о. начальника управління ветеринарної медицини у Хотинському районі Іван Ткач.

Щоб не допустити занесення вірусу АЧС на Хотинщину, в Атаках облаштували пост перевірки м‘яса та живих свиней, що ввозять з Хмельницької області. Ветеринари разом з працівниками поліції та Державтоінспекції чергують цілодобово – перевіряють дозвільні документи на продукти тваринництва, і якщо їх немає, не впускають машину на територію району.
Поки-що таких випадків не зафіксовано.Буковинським свиням загрожує африканська чума

Довідково: Африканська чума свиней, африканська гарячка, східноафриканська чума, хвороба Монтгомері – вірусна хвороба свиней, яка проявляється гарячкою, синюшністю шкіри та поширеними крововиливами внутрішніх органів (інформація з Вікіпедії).скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: hotvisti.com.ua