Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Чернівецькому онкодиспансері з'явилася сучасна моніторингова апаратура

На придбання медичної апаратури з обласного бюджету виділили близько 300 тисяч гривень
 
У реанімаційному відділенні з палатами інтенсивної терапії Чернівецького обласного онкологічного диспансеру запрацювала сучасна станція моніторингу за станом пацієнтів. Як повідомляє прес-служба Департаменту охорони здоров'я чернівецької ОДА, подібної немає в інших медичних закладах області.

«На придбання сучасної станції, а це - 5 кардіомоніторів, персональний комп’ютер, спеціальне програмне забезпечення - з обласного бюджету виділили близько 300 тисяч гривень», – зазначив головний лікар Чернівецького обласного онкологічного диспансеру Ілля Тащук.

Особливість даного обладнання в тому, що всі монітори підключенні до одного персонального комп’ютера, котрий знаходиться в ординаторській. Це дозволяє лікарю одночасно виводити на екран головного комп’ютера показники стану здоров’я усіх пацієнтів і, не виходячи з ординаторської, спостерігати за їхньою динамікою.
 
Також з головного комп’ютера можна дистанційно керувати моніторами. Крім того, станція обладнана двома датчиками для інвазивного вимірювання артеріального тиску, що є сучасним підходом в плані здійснення моніторування стану життєво важливих функцій здоров’я пацієнтів.

У Чернівецькому онкодиспансері з'явилася сучасна моніторингова апаратура

 

У Чернівецькому онкодиспансері з'явилася сучасна моніторингова апаратура

 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж