Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Чернівчани працюють тільки на покриття збитків комунальних підприємств, – Продан

Цього року депутати виділили комунальникам 300 мільйонів гривень 

У програмі «Діалоги» на телеканалі «Чернівецький промінь» депутат міської ради Василь Продан поділився своєю точкою зору щодо проблеми ефективності роботи міських комунальних підприємств.

 

− 300 мільйонів гривень цього року було виділено комунальним підприємствам на покриття збитків. Таки чином, громада Чернівців працює тільки на комунальні підприємства, − зазначає депутат. − Такої ситуації у місті не було ніколи.

Тож у нас не може бути якісних доріг, освітлення, садочків і нормальних мереж, коли кошти виділяють на покриття збитків комунальних підприємств, вважає народний обранець.

Крім того, Василь Продан розповів про кримінальні справи посадовців ратуші, які нібито і відкривають, проте вони стають «висяками».

− Пригадую, 2014 року нинішнього керівника департаменту ЖКГ звинуватили у вимаганні «відкату» від підприємця. На нього було написано заяву у Прокуратуру, але справу так і не розслідували. Зараз ситуація не змінилася – у багатьох департаментах відкрито кримінальні справи на чиновників, про те жодної не закінчено, не направлено до суду. Складається враження, що правоохоронні органи просто закривають очі на ці порушення.

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж