Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Депутати виділили 4 мільйони гривень «Чернівціводоканалу»

Фото: chernivtsy.eu
Місто продовжує дотувати збиткове підприємство 
На третьому засіданні 41-ї сесії Чернівецької міської ради внесено зміни до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Чернівців та здійснення внесків до їх статутних капіталів на 2017 рік, згідно з якими передбачається виділення КП «Чернівціводоканал» 4 мільйони 100 тисяч гривень на погашення частини заборгованості за електропостачання.

Водночас депутати розкритикували роботу комунального підприємства та вимагали у його директора представити план розвитку.
– 4 мільйони гривень щомісяця, майже 50 мільйонів на рік «Водоканалу» – це те, що ми кожної сесії обговорюємо. Не комунальне підприємство працює на громаду, а громада – на комунальне підприємство. По суті тільки в цьому році на покриття збитків «Водоканалу» ми віддаємо два дитячих садочки, – зазначив депутат Василь Продан. – Але міського голову це влаштовує, він і далі призначає керівників підприємства без конкурсу.

Водночас керівник «Водоканалу» Анатолій Чабан зазначив, що втрати підприємства складають 42%, тобто 29 тисяч кубів води за день. Зараз він працює над тим, аби їх зменшити. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж