Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

На Буковині синові загиблого військового потрібен акордеон

Він ходить в музичну школу, де бере уроки музики На Буковині синові загиблого атовця потрібен акордеон. Про це повідомляє волонтерка з Вижниці Людмила Мацюк.
 
За її словами, інструмент у хлопчика є, та він завеликий, потрібен відповідний віку.
 
«Сьогодні хочу познайомити вас із одним милим хорошим дитятком - Володею. Його тато Вася, колись, до війни, грав на акордеоні, а тепер не грає, бо тата Васі немає – він загинув. Але Володя просто обожнює акордеон і дуже хоче грати на ньому – він ходить в музичну школу, де бере уроки музики і для нього акордеон, а разом з ним і музична школа – це все. Він не пропускає жодного уроку і хоча дуже маленький, сам слідкує, щоб не спізнитися на уроки. Татків акордеон для Володі ще поки дуже великий, коли хлопчик грає з-за акордеону видніються тільки його брівки та чубчик, але Володю це не спиняє – він грає незважаючи нінащо.

Я вірю в те, що добрий святий Миколай подарує дитині інструмент для його віку, і з Володі виросте чудовий акордеоніст - правда ж?  Ми спільно можемо стати тим добрим Миколаєм для цього хлопчика! Добро – це легко!», – ідеться у дописі. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж