Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Радикальну партію визнано найефективнішою у парламенті

Про це свідчать результати дослідження громадської мережі ОПОРА Фракція Радикальної партії Олега Ляшка визнали найпродуктивнішою за підсумками трьох років роботи у Верховній Раді України. Про це свідчать результати дослідження громадської мережі ОПОРА.
 
Коефіцієнт співвідношення між ухваленими та ініційованими Радикальною партією законопроектами виявився найвищим серед усіх парламентських фракцій. За три роки роботи у Раді депутати від фракції РПЛ зареєстрували 765 законопроектів, з них 122 або 15,9%  після голосування стали законами. Це найкращий показник результативності серед усіх фракцій.
 
Олег Ляшко на своїй сторінці у Facebook зазначив, що дослідження тільки підтверджує реальний результат роботи його команди.
 
«Щоб не брехали про нас наші політичні опоненти і куплені ними продажні змі та соціологи, але навіть вони вимушені визнати - наша команда найпотужніша в парламенті. Хоча серед цих вовків нас усього 20 спартанців, готових віддати за українців тіло і душу», – написав лідер Радикальної партії.
 
Політик наголосив, що його політична сила тільки починає змінювати країну.
 
«Ще більш рішучіше і ефективніше я діятиму на посаді Президента України, щоб навести лад у нашій рідній країні і дати кожному українцю роботу, достойну зарплату і впевненість у майбутньому», – цитує свого лідера прес-служба РПЛ.

Радикальну партію визнано найефективнішою у парламенті скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж