Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Фракція БПП вирішила визнати роботу уряду незадовільною, – Рибак

Фото: goloskarpat.info
Таке рішення депутати прийняли на засіданні фракції Фракція блоку Петра Порошенка у Верховній раді готова визнати роботу уряду незадовільною. Про це на своїй сторінці у соцмережі написав депутат-буковинець Іван Рибак.
«Щойно на засіданні фракції БПП після заслуховування Прем'єр-міністра А.Яценюка ми вирішили завтра проголосувати за визнання роботи КМУ незадовільною», – повідомив Іван Рибак.
 
 

Щойно на задіданні фракціі БПП після заслуховування Прем'єр-міністра А.Яценюка ми вирішили завтра проголосувати за визнання роботи КМУ незадовільною.

Опубликовано Іваном Рибаком 15 февраля 2016 г.

 
Нагадаємо, 16 лютого депутати вирішуватимуть подальшу долю уряду. Формально це рішення вони ухвалюватимуть на підставі урядового звіту про роботу за останній рік, визнаючи її задовільною чи ні.
У Верховній Раді вже зареєстрували постанову «Про відхилення звіту Кабінету Міністрів України та визнання діяльності Кабінету Міністрів України незадовільною», авторами якої є депутати від БПП, «Самопомочі» та «Батьківщини» – фактично, усіх політичних сил, які входять до нинішньої коаліції, за винятком «Народного фронту», головою Політради якої є нинішній прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.
 
Є і проект постанови «Про визнання роботи Кабінету Міністрів України за підсумками 2015 року задовільною» авторства депутата від БПП.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж