Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Чернівецька ОДА провела перевірку у Нижньостанівецькому психоневрологічному будинку-інтернаті

Адміністрація будинку-інтернату усунула низку недоліків, про які усно інформували представники Уповноваженого з прав людини
Обласна державна адміністрація, зокрема Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації, провів перевірку у Нижньостанівецькому психоневрологічному будинку-інтернаті.

За результатами перевірки встановлено, що адміністрацією будинку-інтернату усунула низку недоліків, про які усно інформували представники Уповноваженого з прав людини під час завершення моніторингового візиту в Нижньо-Станівецький будинок-інтернат.
 
Зокрема, у всіх житлових корпусах та корпусі денного перебування встановили кулери із питною водою та забезпечили необхідним посудом. У житловому корпусі демонтували металеві двері, замінили вікно на металопластикове та обладнали дерев’яними лавицями кімнату для відпочинку. У корпусі денного перебування з вікон зняли дерев’яні перегородки. Здійснили генеральне прибирання та побілку вуличної вбиральні, яка знаходиться на території установи і якою регулярно користуються підопічні, заплановано капітальний ремонт даного об’єкту.

Також у житлових корпусах і в корпусі денного перебування додатково встановили декілька телевізорів для дозвілля підопічних, а також придбали книги.
 
Окрім того, під час перевірки зазначили, що температурні показники приміщень в межах норми. На час перевірки в житлових кімнатах температура повітря від +20 С і вище, а в корпусі денного перебування від +16 С до +18 С, що підтверджується температурним градусником.
 
Подробиці перевірки можна дізнатися на сайті Чернівецької ОДА.

Чернівецька ОДА провела перевірку у Нижньостанівецькому психоневрологічному будинку-інтернаті

 

Чернівецька ОДА провела перевірку у Нижньостанівецькому психоневрологічному будинку-інтернаті

 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж