Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

«Таких збігів не буває», – Андрій Кандиба розповів про порушену проти нього кримінальну справу

Частина коштів зникла під час передачі їх одним підозрюваним іншому
Депутат Андрій Кандиба, котрий перебуває під слідством, бо його нібито упіймали на хабарі, розповів у програмі «Без емоцій» на телеканалі «Чернівецький промінь», як просувається справа.

Із діалогу з ведучим Святославом Вишинським стає зрозуміло, що Андрій Кандиба перебуватиме під домашнім арештом до березня. Крім того, він змушений носити електронний браслет. Цей пристрій – єдиний у Чернівецькій області.
– Я зараз розмовляю з особливо небезпечним злочинцем, – зіронізував ведучий.
– Саме так, маєте рацію. Браслет є один на Чернівецьку область. Для мене зробили виключення, мені особисто його привезли. Архаїзм під назвою «електронний браслет» працює некоректно. Дії між поліцією і наглядовим органом абсолютно не відкоректовані, одні не розуміють, що роблять інші, тому, як наслідок, це спричиняє великі незручності, – поділився депутат.
 

Крім того, як з’ясувалося, один із фігурантів затримання був нетверезим, а частина коштів зникла під час передачі їх одним підозрюваним іншому.
За два місяці слідства прізвище члена виконкому, за вплив на якого, нібито, брав хабар Андрій Кандиба, так і не встановили.
– Бачу у цій справі дуже велику імовірність руки влади. Це політичне замовлення. Зважаючи на перебіг подій, які відбувалися пізніше, я абсолютно чітко розумію, що такого збігу обставин не буває у природі, – заявив Андрій Кандиба. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж