Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Прокуратура домоглась реальної міри покарання для буковинця, якому за крадіжки призначено умовний термін

Фото: censor.net.ua
Апеляційний суд дав чоловікові 2 роки  За апеляцією Кельменецької місцевої прокуратури скасовано вирок суду першої інстанції, яким 28-річному жителю Хотинського району  за крадіжки з проникненням у житло призначено умовний термін покарання.
 
Встановлено, що підсудний, будучи раніше судимим за вчинення злочинів майнового характеру, на шлях виправлення не став та в період непогашеної судимості  здійснив ряд крадіжок  з приватних господарств на території села Зарожани Хотинскього району.
 
Суд першої інстанції визнав винним чоловіка у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2,3 ст.185 КК України та призначив покарання у виді 4 років позбавлення волі, проте із застосуванням ст. 75 КК України звільнив зловмисника від відбування основного покарання з іспитовим строком терміном на 2 роки.
 
Прокуратура з вказаним рішенням, в частині застосування ст.75 КК України,  не погодилась та оскаржила його в суді апеляційної інстанції.
 
Апеляційний суд Чернівецької області підтримав позицію публічного обвинувача, скасував рішення Хотинського району  суду  та постановив новий вирок, відповідно до якого чоловіка засуджено до 2 років позбавлення волі.
 
Прес-служба прокуратури Чернівецької областіскачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж