Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Чернівецькі журналісти незадоволені роботою прес-служби Національної поліції

Представники медіа направили відкритого листа начальнику ГУ Національної поліції Чернівецької області Сергію Пілігріму
Чернівецькі журналісти звернулися до начальника ГУ Національної поліції Чернівецької області Сергія Пілігріма з відкритим листом, в якому висловили своє невдоволення якістю співпраці між поліцією та місцевими мас-медіа.
 
Представники медіа зазначають, що прес-служба ГУ НП в Чернівецькій області часто не надає інформацію у необхідному для публікації чи ефіру обсязі, або ж надає інформацію із критичним для публікацій запізненням, і навіть замовчує суспільно важливу інформацію. Зокрема, у листі йдеться, що журналісти і досі не можуть дізнатися від поліції деталей вибуху у приміщенні Головного управління ДФС у Чернівецькій області.
 
«Звісно, багато хто зараз киває на нещодавно прийнятий закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування», нібито саме через нього журналістам тепер важче отримувати інформацію. Проте після численних роз’яснень, у тому числі і речника Міністерства внутрішніх справ, стало зрозуміло, що цей Закон не має впливати на комунікацію поліцейських та ЗМІ. Тому просимо Вас, як керівника ГУ НП у Чернівецькій області, у найкоротші терміни зробити усе можливе, аби виправити вже критичну ситуацію з (не)наданням інформації працівникам ЗМІ. Зі свого боку, обіцяємо максимальну підтримку Вам і вашим підлеглим у цій справі.», – йдеться у листі.
 
Журналісти зазначають, якщо проблему не буде вирішено, вони звернуться до керівництва Національної поліції України та Міністерства внутрішніх справ України.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж