Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Чернівцях водій маршрутки виштовхав атовця з автобуса

Чоловік відмовлявся везти пільговика 
Про інцидент у чернівецькій маршрутці повідомляє голова ГО «УЧАСНИКІВ АТО» у Заставнівському районі Микола Віконський на своїй сторінці у facebook:

«На цей раз відзначилася фірма «Буковинатрансекіпаж», яка обслуговує 7 маршрут в м. Чернівці, а саме водій ЗАРУБІН МИКОЛА ПЕТРОВИЧ, реєстр.номер автобуса СЕ6316ВІ. Настільки безглузду, абсурдну і аморальну ситуацію важко описати, не те що уявити. 
Зразу по суті : сьогодні на ТРОЛЕЙБУСНІЙ зупинці «Шкільна» учасник БД, інвалід війни, сів в «7»-ку, пред'явивши посвідчення, на що водій хамовито відповів, цитую: «Я зупинився людям, а не вам. Якщо хотіли їхати, треба було сідати на 50 метрів вище, на запланованій АВТОБУСНІЙ зупинці». Після чого почалося дискусія-пояснення-уточнення-розслідування і на наступній зупинці водій виштовхав неугодного пасажира з автобуса. На місце «ЧП» прибуває екіпаж Укртрансбезпеки. Майже годину супроводжували маршрутку до кінцевої зупинки, щоб не робити дискомфорт пасажирам. А от на кінечній весь цирк і розпочався: водій не захотів підписувати протокол; не захотів хоча б дати пояснення своїм діям; посилав інспекторів на «всім відомі 3 букви» , весь час грозився, що нарешті поставить всіх атошників на місце, покаже «хто є хто»...»
 


Також активіст повідомив, що 23 лютого о 16:00 очевидці цього інциденту зустрінуться з мером Олексієм Каспруком, на якій говоритимуть про проблему негативного ставлення водіїв маршруток до учасників АТО як  пільговиків. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж