Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Підприємець заявив, що начальник Держпродспоживслужби Чернівців намагався знайти у нього наркотики та зброю

Підприємець Микола Лазоряк каже, що, коли він прийшов подати документи, начальник Держпродспоживслужби звинуватив його у наявності наркотиків та зброї
Підприємець Микола Лазоряк стверджує, що начальник Чернівецького міського управління Держпродспоживслужби та член «Народного фронту» Сергій Лазарєв намагався знайти у нього наркотики та зброю, коли він прийшов до споживслужби подати пакети документів на реєстрацію потужностей по роздрібній торгівлі продуктами харчування.
 
Про це він розповів на своїй сторінці у Facebook.
 
«13 квітня спробував подати заяви на реєстрацію потужностей по роздрібній торгівлі продуктами харчування в Чернівцях. Перебуваючи в приміщенні Чернівецького міського управління Держпродспоживслужби, мені її начальник Сергій Лазарєв приписав вже і наявність у мене зброї, наркотиків та інших заборонених в обігу речовин. Боюся уявити, що такі контролери будуть приписувати підприємцям. Враження склалося, що це служба, за допомогою якої хочуть знищити тих підприємців, яких ще не зламала податкова та інспекція з праці. Лише чого варті ці фрази: «давай документи, я зараз знайду проблеми…. О, телефон неправильний», – пише Микола Лазоряк.
 
У опублікованому відео чоловік каже, що начальник Держпродспоживслужби погрожував йому проблемами, тож довелося викликати поліцію.
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж