Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Ремонт спортивного майданчика у Чернівецькій гімназії №1 затримується

Несумлінний підрядник не вклався у зазначений термін
На території Чернівецької гімназії №1 імені Тараса Шевченка 15 травня мав бути відкритий новий багатофункційний спортивний майданчик. Але наразі там розрита земельна ділянка, на якій не проводять жодних робіт з монтажу спортивного майданчика.
 

Ремонт спортивного майданчика у Чернівецькій гімназії №1 затримується


Та попри те, що підрядник не вклався в терміни і з ним можна було б вже розірвати договір, йому дали ще час до 25 травня, аби він завершив всі роботи до свята останнього дзвоника.

Про інцидент повідомила член виконкому Чернівецької міської ради Наталія Фрунзе на своїй сторінці у суспільній мережі facebook.

«Роботи підрядник не завершив, він порушив усі умови договору, міська рада має право розірвати з ним угоду вже сьогодні, але підрядник пообіцяв, що до 25 травня завершить всі роботи і здасть майданчик… Я розумію, що це лише тиждень і нового підрядника ми без тендеру не знайдемо і це час, а у дітей останній дзвоник вже зовсім скоро», – зазначила Наталія Фрунзе.

Також вона повідомила, що у випадку недотримання підрядником нових термінів, з ним розірвуть угоду і внесуть його до «чорного списку».

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж