Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

МіськШЕП на папері завершив ремонт вулиці Хмельницького

Координатор системи Prozorro звернувся до правоохоронців
Згідно документів, МіськШЕП завершив ремонтні роботи по вулиці Хмельницького, хоча насправді вулиця досі не відремонтована.

Як повідомив сьогодні під час роботи сесії міської ради регіональний координатор системи Prozorro у Чернівецькій області Микола Проданюк, виконавець робіт, який виграв тендер, за документами завершив усі ремонтні роботи. За його словами, при подачі документів підрядник подав документацію, яка чітко передбачала необхідні кошти, перелік робіт та строки виконання. Однак, підрядник договір закрив, отримавши кошти, а вулиця досі не відремонтована.

«Згідно договору, вулиця мала б бути застелена від Гагаріна до Університетської, але реально – тільки до Горького. Згідно звіту, всі документи підписані, звіт опублікований, Хмельницького у нас «дуже гарна» вулиця», - зазначив регіональний координатор системи Prozorro.

Проданюк повідомив, що про даний факт він вже повідомив правоохоронців.

Відповідаючи на питання депутатів, чи правомірно виділено 5 мільйонів гривень на додаткові роботи по вулиці Хмельницького, Проданюк повідомив, що договір вже закритий, додаткове виділення якихось коштів мало б відбуватися через нову тендерну процедуру.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж